Ďakujeme za účasť!

TALENT A VÝKON
Je talent podmienkou excelentného výkonu?

1.10.2019 | 15:00 až 20:00 | Hotel Double Tree by Hilton, Košice

5 hodín rád, tipov a inšpirácií pre biznis i bežný život o excelentných výkonoch a talente

Téma výkonu je úzko previazaná s objavovaním a kultiváciou talentu, ktoré sú spojené so svetom športu, ale i biznisu a výchovy.

Chcete sa dozvedieť, ktoré konkrétne faktory prispievajú k „rozkvetu“ talentu a ktoré ho naopak brzdia, či dokonca ničia? Marian Jelínek počas seminára ponúkne množstvo príkladov a inšpiratívnych príbehov úspešných ľudí z rôznych odvetví ľudskej činnosti, na ktorých to bude demonštrovať.

Na seminári spolu budeme riešiť otázky:

Čo je vlastne talent?
Aké sú jeho determinanty?
Ako zmeniť latentný potenciál na akciu v podobe výkonu?
Ako súvisí talent s úspechom?
Aký je rozdiel v práci s talentom u detí a dospelých?
…a oveľa viac!

Organizátori a partneri

Marian Jelínek

Kouč a tréner vrcholových športovcov a manažérov. Má doktorát z kinantropológie a psychológie. Je expertom na motiváciu, peak performance, autorom 9 kníh o vrcholových výkonoch a motivácii. Už viac ako 35 rokov sa zaoberá športovou psychológiou a mentálnym koučingom.

Individuálne spolupracuje s manažérmi a vrcholovými športovcami (v súčasnosti napr. s Karolínou Plíškovou, Petrom Mrázkom, Terezou Bledou a ďalšími olympionikmi; je tiež bývalým dlhoročným koučom Jaromíra Jágra).

Svoje mnohoročné skúsenosti využíva pri prednáškach nielen asociáciám a klubom naprieč všetkými športmi, ale aj firmám z rôznych odborov. Je garantom odboru Psychológia pre manažérov a MSc. postgraduálneho štúdia na Newton University.

Marian Jelínek v médiách

Referencie

„Ve své kariéře jsem měl a mám tu čest pracovat s nejlepšími lidmi ve svých oborech a Marian Jelínek k nim rozhodně patří.“

Jan Mühlfeit / globální stratég, kouč a mentor (bývalý Prezident Microsoft Corporation Europe)

„Seminář „Motivace v době blahobytu“ v podání Mariana Jelínka měl u nás na Googlu fantastický ohlas. Češi jsou zdatní sportovci a paralela mezi sportem a byznysem je veliká. Sport nám Čechům však zatím jde líp. Alespoň ten světový. Je skvělé, že tu mezi námi je člověk, který dokáže velmi autenticky předat vlastní cennou zkušenost ze světa špičkového sportu do světa byznysu. Velmi inspirující. Budeme ve spolupráci s Marianem Jelínkem pokračovat.“

Tania Le Moigne / Country Director Google Czech Republic & Slovakia

„Vždy sa teším na pána Jelínka, pretože má skvelé prednášky, je skvelý rečník a hlavne to vie podať. Seminár bol výborne zorganizovaný a téma veľmi zaujímavá a hlavne do praxe dôležitá. Ako futbalový tréner sa veľmi zaujímam o túto problematiku. Na podobné témy chodím na konferencie / semináre do Česka. Som veľmi rád, že sa Vám už 2 x podarilo zorganizovať takéto niečo u nás na Slovensku. Vynaložené úsilie Vás a vašich kolegov bolo odmenené včera kvalitou semináru. Opäť som si o niečo rozšíril obzor a potvrdil si nastúpenú cestu ktorou sa snažím ísť. Ukázali sa mi niektoré detaily, na ktorých teraz budem ešte tvrdšie pracovať. Verím, že sa Vám v blízkej budúcnosti podarí opäť zorganizovať výborný seminár. Veľmi rád sa opäť zúčastním.“

Miko Viktor / tréner U11 a koordinátor prípraviek FC Spartak Trnava

“Pán Jelínek mi logickými argumentami vystaval úplne nový svet, kde motivácia nabrala iný rozmer. Skvelé príklady zo skúsenosti a praktické rady, ktoré som mohla ihneď po školení aplikovať. Odporúčam všetkým, ktorí chcú zistiť čo s levicou, ktorá je nažratá a nechce loviť 🙂“

Kristína Kováčiková / Exact Recruitment

„Seminár Mariána Jelínka som absolvovala za posledný pol rok 2 krát a každý raz to bol zážitok. Absolvovala som veľa rôznych vzdelávacích programov, no z týchto som si odniesla asi najviac. Strašne veľa myšlienok si pamätám, všetko povedané mi dávalo zmysel, a k nejednej myšlienke, ktorá na seminároch zaznela, sa takmer denne vraciam. Pán Jelínek je veľmi sympatický, rozhľadený, vzdelaný, skúsený, sála z neho „človečina“. Rozpráva pútavo, používa veľa príkladov zo života, športu, pomáha to pochopiť povedané a všetko má hlavu a pätu. Pre mňa bolo toto stretnutie nesmierne obohacujúce, doslova zážitok. Určite sa chystám aj na ďalšie a už sa veľmi teším…“

Alexandra Lipianska / oblastný manažér, Winners Reality

“Marian dal skvelý a svieži pohľad na tému motivácie a čo udržiava našu pozornosť. Niekoľkokrát počas dňa som si uvedomil, že intenzívne rozmýšlam nad tým, čo povedal. Emočný ekvalizér… nafukovanie zóny komfortu kvôli vlastnej pohodlnosti… a byť cieľavedomý, ale zároveň mať vášeň v tom, čo robím… boli výborné koncepty, ktoré som si najviac zapamätal. Vďaka pán Jelínek a MVAkadémia!”

Milan Gajdoš / senior manager, KPMG

Ako to vyzeralo na predošlých seminároch s Marianom Jelínkom

Marian Jelínek na TEDx Prague

Asymptotický efekt jako podprahový parametr úspěchu.
„Skvělé. Děkuji. Tolik zásadních informací v tak krátké době…. Zde je jasně vidět, proč je tento člověk tak úspěšný, a proč dovedl již několik lidí k velkým úspěchům. Zároveň chápu, že existují lidé, kteří nemohou pochopit význam jeho slov, pokud nepřevzali zodpovědnost za svůj život a ani sami nikam nesměřují. Natož pak přivádět k úspěchu jiné… Doporučuji dobře poslouchat všem vedoucím i vůdcům.“
— František Zach

Dôležité informácie

Kedy a kde sa bude tento event konať? A aká je cena?

Event „TALENT a VÝKON“ – „Je talent podmienkou excelentného výkonu?” sa bude konať v utorok 1.10.2019 v Hoteli Double Tree by Hilton v Košiciach. Cena za jednu osobu je 99 EUR (bez DPH).

Ako je to s parkovaním?

Parkovanie v priestoroch Technopolu je zabezpečené a pre účastníkov seminára bezplatné.

Ako prebieha objednávka a zaplatenie objednávky?

V registračnom formulári vás v dvoch krokoch prevedieme procesom objednania lístkov. Objednávka sa automaticky pošle na náš email a forma úhrady prebehne na základe vystavenia štandardnej faktúry úhradou na náš účet.

Ako prebieha zrušenie objednávky? Je to možné?

Zrušenie nezaplatenej objednávky prebieha bez storna, je však potrebné, aby ste nás kontaktovali, aby sme miesta neblokovali pre prípadných záujemcov. Zaplatené lístky sú nevratné. Je však možné ich bezplatne previesť na inú osobu alebo firmu.

Talent a výkon

Je talent podmienkou excelentného výkonu?

1. október 2019 | 15:00 až 20:00 | Hotel Doble Tree by Hilton, Košice
Kapacita: 300 ľudí

99 EUR bez DPH / osoba

Kapacita: 300 ľudí

Tešíme sa na Vás!